Najczęściej kupowane

Gitary elektryczne 

Ciekawe, czy Georg Beauchamp - pomysłodawca pierwszej gitary elektrycznej - był świadomy, że jego projekt będzie przełomem w świecie muzyki. Gitara elektryczna stała się kluczowym elementem pop kultury, przez co dziś nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie współczesnej muzyki bez tego charakterystycznego brzmienia. Instrument ten odgrywa wielką rolę w praktycznie każdym gatunku muzycznym, przez co na rynku dostępnych jest tak wiele modeli. Tworząc ofertę dla naszych klientów pamiętaliśmy o tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z mocnym dźwiękiem gitary elektrycznej ale i o tych doświadczonych muzykach, którzy dbają o każdy detal swojego nowo zakupionego "wiosła". W naszym internetowym sklepie muzycznym odnajdą Państwo gitary najbardziej znanych i doświadczonych producentów takich jak BLADE, CORT, DEAN CUSTOM, EPIPHONE, IBANEZ, JAY TURSER, PARKER, PEAVEY RAPTOR, SAMICK, SCHECTER, TANGLEWOOD, VGS, VINTAGE, WASCHBURN.


Zachęcamy także do sprawdzenia naszej oferty niezbędnych akcesoriów tj. struny do gitary elektrycznej, kostki, klucze, paski, tunery, a także do działów z pokrowcami, statywami, przewodami czy wzmacniaczami, które sprawią, że gra na gitarze stanie się możliwa.

Każdy produkt w naszym sklepie jest nowy i sprawdzany przez naszych pracowników przed wysyłką do klienta. Gitary pakowane są w dodatkowy, 3-warstwowy karton.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 77 elementów

Menu