Najczęściej kupowane

Statywy i haki gitarowe 

Kiedy kupisz już swoją wymarzoną gitarę pamiętaj, że należy się jej specjalne miejsce w Twoim domu. Niezależnie czy będzie to hak czy statyw gitarowy, ważne aby instrument nie był opierany o ścianę czy niechlujnie rzucony w kąt. Kiedy opierasz gitarę o ścianę zwiększasz możliwość uszkodzenia jej. Gitara uderzając o podłogę najprawdopodobniej pęknie lub złamie się na gryfie pod główką. Gitara położona na szafie także jest narażona na uszkodzenia mechaniczne, które nie podlegają gwarancji. Ciepło, które idzie w górę pomieszczenia może uszkodzić i wysuszyć drewno pudła, doprowadzając do pęknięć, wygięcia gryfu czy naruszenia strun. Na szczęście aby uniknąć tych wszystkich nieprzyjemnych scenariuszy wystarczy wybrać statyw na gitarę, który zabezpieczy instrument przed upadkiem, a dodatkowo dzięki niemu gitara będzie się pięknie prezentować i częściej po nią sięgniesz. Jeżeli nie masz w pokoju miejsca na statyw śmiało wybierz spośród naszej oferty hak gitarowy. Umieszczając gitarę wyżej ochronisz ją przed zwierzętami lub małymi dziećmi, które chętnie kręcą kluczami czy ciągną za struny. Gitara powieszona na haku z pewnością wzbudzi zainteresowanie gości w Twoim domu.

Zwróćmy jeszcze uwagę na miejsce postawienia statywu czy powieszenia gitary. Pamiętaj aby nie wybierać miejsca przy kaloryferze oraz na słońcu. Wilgotność w pokoju także jest ważna. Gitara to instrument wykonany z drewna lub ze sklejki, które cały czas pracuje pod wpływem zmiany temperatury i wilgotności. Jeżeli będziemy przestrzegać tych kilku zasad, będziemy mogli cieszyć się gitarą przez długie lata.
Wszystkie haki oraz statywy znajdziesz na naszym internetowym sklepie muzycznym Queen2. Posiadamy takie firmy jak ATHLETIC, KALINE, ROXTONE, STIM. Nie zapomnij zajrzeć na pozostałe akcesoria do gitar oraz inne instrumenty na naszej stronie! Wszystkie towary dostępne są od ręki. Każdy produkt w sklepie muzycznym Queen2 jest nowy i sprawdzany przed wysyłką przez naszych pracowników. Zapraszamy!

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 28 elementów

Menu