Najczęściej kupowane

Kostki 

Kostki należą do najczęściej kupowanych akcesoriów przez gitarzystów. Używając kostki otrzymujemy głośniejszy, bardziej wyraźny dźwięk. Często wybór odpowiedniej kostki okazuje się nie małym wyzwaniem. Można wybierać między grubościami, wzorami, kształtami oraz materiałami z jakich zostały wykonane. Aby usprawnić wybór swojej kostki zastanów się czy grasz na gitarze akustycznej, klasycznej czy elektrycznej. Jest to ważne ze względu na różnice materiałów z jakich zostały wykonane struny. Jeżeli grasz na gitarze klasycznej o nylonowych, miękkich strunach, wybierz kostki o mniejszej grubości: 0,46-0,60 mm. Wybierając do tak miękkich strun kostkę o grubości np. 1,14 łatwo zerwać strunę przy mocniejszym szarpnięciu. Przy strunach metalowych śmiało sięgaj po grubsze kostki. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy także od twoich preferencji. Kostka ma ułatwić ci grę i sprawić, że będzie znacznie bardziej przyjemna.
Na rynku dostępne są także kostki z chropowatą powierzchnią. Dzięki temu chwyt jest pewniejszy, a kostka nie wyślizguje się spod palców.
Znajdziesz także kostki dedykowane do gry jazzowej, które różnią się kształtem i rozmiarem od uniwersalnych kostek.
Jeżeli wiesz już jaki jest twój ulubiony rodzaj i grubość kostki zaopatrz się w ich komplet. Cena kostki jest niska, a ze względu na swój niewielki rozmiar lubią się zawieruszyć. Wybierz kilka dla siebie lub na prezent dla przyjaciela. W naszej ofercie znajdziesz także specjalne pojemniki na kostki oraz portfele aby zawsze były na swoim miejscu.
Zachęcamy także do wypróbowania pazurków gitarowych. Posiadamy kilka rozmiarów aby idealnie pasowały i nie spadały podczas gry.
W internetowym sklepie muzycznym Queen2 znajdziesz ogromny wybór kostek od znanych producentów: Alice, Boston, Brain, D'addario, Dunlop, Epiphone, Fender, Meideal, Proline, Red's. Zachęcamy także do sprawdzenia asortymentu z pozostałymi akcesoriami oraz instrumentami w naszym sklepie. Każdy produkt jest nowy oraz sprawdzany przez naszych pracowników przed wysyłką.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 124 elementów

Menu