Najczęściej kupowane

Gitary akustyczne 

Wielu z nas nie wyobraża sobie muzyki bez gitary, a zwłaszcza gitary akustycznej. Jest to instrument, po którego sięga się najczęściej ze względu na przyjemność i stosunkową łatwość nauki gry. Dlaczego? Gitara akustyczna posiada większe pudło rezonansowe oraz większy gryf wzmocniony wbudowanym prętem, dzięki czemu gitara akustyczna wytrzyma dużo większy naciąg metalowych strun w przeciwieństwie do gitary klasycznej, która posiada struny nylonowe. Dzięki większym rozmiarom i metalowym strunom gitara wydaje głośniejszy dźwięk przez co wdzięczniej brzmi na niej gra akordami. Przez popularność tego instrumentu oraz zastosowanie w wielu gatunkach muzycznych gitary akustyczne różnią się rodzajem, kształtem pudła oraz materiałami, z których są wykonywane. Wszystko to ma wpływ na jakość gry oraz dźwięku, o czym doskonale wiedzą producenci gitar, które posiadamy w naszym asortymencie. Są to: BATON ROUGE, CORT, DOWINA, EPIPHONE, FLYCAT, FURCH, GILMOUR, GRIMSHAW, IBANEZ, KEPMA, LAG, MARRIS, MAYSON, MORRISON, RANDON, RICHWOOD, RIVERWEST, SAMICK, T. BURTON, TAKAMINE, VALTIERRA, WEST ROAD.
Przygotowując ofertę w naszym sklepie internetowym chcieliśmy zadowolić kieszeń każdego klienta.
Zachęcamy także do sprawdzenia oferty naszych niezbędnych akcesoriów gitarowych np. tunerów, strun, pasków kapodastrów czy kostek, a także działów z pokrowcami czy statywami dla zabezpieczenia twojego nowego zakupu!
Każda gitara w naszym sklepie jest nowa, sprawdzana przed wysyłką do klienta przez naszych pracowników i pakowana w dodatkowy karton 3-warstwowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 100 elementów

Menu