Najczęściej kupowane

Perkusje 

Jest to dość typowy, podstawowy zestaw instrumentów, który w miarę potrzeb może być modyfikowany. Istnieje możliwość dodania talerzy, stopy, dodatkowej ilości werbli czy bębnów. Wszystko zależy od potrzeb muzyka. Perkusja odgrywa fundamentalną rolę w muzyce popowej czy rockowej ale pozostałe gatunki muzyki także nie byłyby bez niej takimi jakie znamy dziś. Wszystko przez nadawany przez perkusję rytm. Ciężko wyobrazić sobie np. jazz bez synkopowanego rytmu. W muzycznym sklepie internetowym QUEEN2 przygotowaliśmy ofertę gotowych zestawów perkusyjnych ale można także znaleźć wszystkie potrzebne bębny, talerze, werble ale i statywy, pałki, stopy czy naciągi.  Każdy perkusista musi zadbać o komfort gry dlatego w naszym asortymencie znajdują się także stołki perkusyjne.
Zachęcamy do sprawdzenia działu z pomocnymi akcesoriami. Znajdują się tam tłumiki do perkusji, metronomy, podkładki pod talerze, klucze do naciągów, pokrowce i wiele innych.
Cały asortyment od najlepszych producentów: AKMUZ, AMEDIA, AQUARIAN, BASIX, BOSTON, CANTO, CHESTER, DDRUM, ENCORE, GEWAPURE, GŁADEK, HAYMAN, KALINE, KERA AUDIO, KONIG&MEYER, LUDWIG, MEIDEAL,MEINL, MOBOOG, PRESTO, RED'S  MUSIC, STAGG, STIM, TAMA,VELTON, VIC FIRTH, ZILDIAN.
Każdy produkt w naszym sklepie jest nowy i sprawdzany przez naszych pracowników przed wysyłką do klienta.

Menu