KERA AUDIO N11-4B CZERWONE JANCZARY NA PASKU

N11-4B czerwone

Nowy produkt

5,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Brand: KERA

 
Opis

KERA AUDIO N11-4B CZERWONE JANCZARY NA PASKU

    Wysokiej jakości materiał: Nylonowy nadgarstek + metalowy dzwonek. Każdy dzwonek ma wewnątrz kulkowe ubijaczki. Paski wykonane są z miękkiego, oddychającego i lekkiego nylonu. Ich struktura jest gładka i nie rysują ani nie podrażniają skóry.

    Łatwy do gry: Janczary to instrument łatwy do grania, nie wymaga znajomości muzyki, dzwonki reagują po szybkim potrząśnięciu dłonią i są przydatne w każdej klasie lub przy muzyce chóralnej z innymi instrumentami. Świetny dodatek dla najmłodszych np. w Twojej rodzinnej kapeli świątecznej.

    Jaskrawe kolory: Jasne kolory i wyraźny dźwięk dzwonków mogą przyciągnąć uwagę dziecka i ucznia w szkole. Są dobrymi pomocnikami w edukacji szkolnej i rodzinnej. Każda bransoletka zawiera cztery małe dzwonki. Możesz uzyskać wyraźny i jasny dźwięk, delikatnie nimi potrząsając.

    Doskonała konstrukcja: Każda opaska na nadgarstek lub opaska na kostki składa się z regulowanego nylonowego zapięcia i metalowych dzwonków. Trwała, nietoksyczna, bezwonna, miękka i wygodna. Odpowiedni instrument muzyczny dla dzieci w różnym wieku, także dla dorosłych. Rozmiar: 21.0 x 2.5 cm. Regulowany zakres długości nadgarstka: 13.5~20.0 cm.

    Wielozadaniowy: Zabawki z dzwonkiem mogą pomóc w rozwijaniu percepcji dźwiękowej przez dziecko i kultywowaniu zainteresowania muzyką. Te instrumenty perkusyjne to nie tylko zabawki dla dzieci do noszenia na nadgarstkach lub kostkach, ale także idealne narzędzia na Halloween, Boże Narodzenie , imprezy muzyczne, urodziny, uroczystości, karnawał, uroczystość otwarcia czy szkolna lekcja tańca muzycznego.

Specyfikacja:

  • Materiał: Taśma PCV
  • Dzwonki stal
  • Rozmiar: 21.00 x 2.5 cm
  • Ilość dzwoneczków: 4
  • Waga netto [kg]: 0.051
  • Kolor: Czerwony

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu