ROXTONE RX3MD-NS GNIAZDO PANELOWE XLR MĘSKI

RX3MD-NS

Nowy produkt

8,00 zł

- +

Brand: ROXTONE

 
Opis

roxtone_logo.jpg

Gniazdo Roxtone XLR RX3MD-NS tablicowe panelowe

  • Niezawodna transmisja - 3-pinowe gniazdo XLR tablicowe panelowe wykonane aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Charakteryzuje je solidna konstrukcja, znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne w szerokim zakresie temperatur.
  • Wysoka jakość - Wysokiej jakości gniazdo XLR przystosowane do montażu na panelu. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i dokładny odlew wtyków. Mocny i wytrzymały korpus gniazda zapewniający długą i bezawaryjną eksploatację.
  • Profesjonalny - Poręczna i wytrzymała obudowa gniazda została wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki temu wtyk jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, trwały oraz solidny. Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.
  • Wytrzymałość - Wysokiej jakości materiały izolujące oraz wytrzymałe styki. Konstrukcja gniazda z systemem zaciskowego montażu sprawia, że jest on pewnie osadzony, nie przemieszcza się i nie przesuwa. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.

Specyfikacja:

Wtyk typu XLR RX3MD-NS

Gniazdo panelowe typu XLR 3 piny męski

Konstrukcja z powłoką ze stopu cynku

Wymiary złącza :

Wysokość : 30,8 mm

Szerokość : 25,8 mm

Rozstaw otworów montażowych w pionie : 24 mm

Rozstaw otworów montażowych w poziomie : 19 mm

Głębokość : 26,5 mm

Piny połączeniowe: Posrebrzane

Kolor : srebrny

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu