KERA AUDIO M101-4 SHAKER JAJKO GRZECHOTKA CZERWONY

M101-4 CZERWONY

Nowy produkt

3,00 zł

- +

Brand: KERA

 
Opis

KERA AUDIO M101-4 SHAKER JAJKO GRZECHOTKA

    Doskonały materiał: Ten egg shaker wykonany jest z przyjaznego dla dzieci i trwałego tworzywa sztucznego, w 100% bezzapachowego, co może zagwarantować bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Trwałe instrument muzyczny dla dzieci uwielbiających zabawę/

    Idealny rozmiar: Rozmiar to około 2,2 cala/5,6 cm długości każdego jajka marakasy i około. 1,57 cala/4 cm średnicy, wydaje się być rozmiarem zwykłego jajka, odpowiednia do potrząsania małą rączką dziecka.

    Kolorowy instrument perkusyjny: Jajko marakas to kolorowy i zabawny instrument, który można dać dziecku do plecaczka/woreczka idealnie nadaje się jako codzienna zabawka.

    Łatwe i przyjemny w użyciu: Egg Shaker to zabawny i łatwy sposób na poznanie podstaw rytmu, można na nim grać samodzielnie lub z innymi instrumentami perkusyjnymi, takimi jak cajony, bongosy, djembe lub conga. Dzieci mogą również namalować na jajkach swoje ulubione wzory.

    Szerokie zastosowanie: Te plastikowe jajko jest idealne do wczesnej nauki zabawki, pracy z rytmem dla małych dzieci lub muzyki w klasie. Doskonała zabawka edukacyjna jako wyjątkowy prezent dla dzieci na Boże Narodzenie i inne święta. Odpowiednie dla dzieci w wieku 3 lat i starszych.

Specyfikacja:

  • Kolor: czerwony
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Rozmiar: 5.6 x 4.0 cm
  • Waga netto [kg]: 0.032

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu