Najczęściej kupowane

Efekty gitarowe 

Każdy bardziej doświadczony gitarzysta szybko orientuje się, że podstawowe możliwości gitary zaczynają być niewystarczające. Nie wystarcza już tylko wzmacniacz i kostka do gitary. Chcąc eksperymentować z dźwiękiem, szukać nowych brzmień, powinien zaopatrzyć się choćby w podstawowe efekty gitarowe. Producenci wzmacniaczy odpowiadają na potrzeby rynku i coraz częściej produkują modele wyposażone w takie efekty. Jednak nadal, jedynie te podstawowe. Na szczęście szybko można zaopatrzyć się w osobne efekty, wybierając je wedle własnych upodobań. Efekty te, potocznie zwane kostkami, szybko zyskały popularność dlatego dziś na rynku mamy tak szeroki wybór.
Wybierając efekt gitarowy na początek należy wiedzieć, że dzielą się one na przestery, efekty dające pogłos, opóźniające, modulujące barwę, oraz multiefekty. Te ostatnie to nic innego jak wszystkie powyższe efekty w jednej kostce. Są jednak także efekty, których brzmienia nie da się konkretnie określić i przyporządkować do konkretnego rodzaju. To dzięki producentom, którzy nie ograniczają się do znanych barw i podczas tworzenia efektów przekładają swoją kreatywność na produkt.


W naszym internetowym sklepie muzycznym Queen2 oferujemy efekty dla gitarzystów w każdym stopniu zaawansowania. Dostępne są efekty oraz multiefekty od górujących na rynku muzycznym producentów takich jak: BOSS, ALESIS, JOYO, KORG, MUSIC DEVICES oraz VOX. To wszystko w jednym miejscu.
Zachęcamy także do sprawdzenia oferty z pozostałymi zawierającej akcesoria dla gitarzystów oraz inne instrumenty muzyczne.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów

Menu