Najczęściej kupowane

Kapodastry 

Z szerokiego asortymentu akcesoriów gitarowych najczęściej wybieranymi są zdecydowanie kapodastry. Jest to wspaniały, mobilny i prosty sposób na podwyższenie stroju gitary. Swoją prostą budową i sprawną aplikacją na gitarę szybko wyparły kiedyś chętnie używane paski. Można umieścić je na każdym progu, ale należy pamiętać, że nie należy używać kapodastrów do gitary klasycznej. Kapodastry nadają się na gitary elektryczne i akustyczne. Wynika to z budowy progów. Gitara klasyczna posiada proste progi, a gitara akustyczna (oraz większość elektrycznych) posiada progi zaokrąglone.
W ostatnich latach popularność zdobyły ukulele. Z tego powodu wynikło zapotrzebowanie na kapodastry także do ukulele. W tym przypadku również powinno zastosować się kapodastry przeznaczone to tego konkretnego instrumentu gdyż podstrunnica jest znacznie węższa.


Gwarantujemy, że w internetowym sklepie muzycznym Queen2 znajdziesz kapodaster dla siebie! Oferujemy kapodastry na każdą gitarę z różnych tworzyw w wielu wzorach oraz korzystnych cenach, od znanych i doświadczonych producentów takich jak: BOSTON, D'ASTRO, DOWINA, ENO, GTR, IBANEZ oraz JEREMI. Zachęcamy do sprawdzenia oferty z pozostałymi akcesoriami oraz instrumentami.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 55 elementów

Menu