Najczęściej kupowane

Gitary elektroakustyczne 

Wielu z nas nie wyobraża sobie muzyki bez gitary, a zwłaszcza gitary akustycznej. Jest to instrument, po którego sięga się najczęściej ze względu na przyjemność i stosunkową łatwość nauki gry. Duże pudło rezonansowe, metalowe struny sprawiają, że instrument jest głośniejszy od gitary klasycznej i wdzięczniej brzmią utwory grane akordami. Jeżeli jednak chcemy zagrać dla większej publiczności musimy taką gitarę nagłośnić. Często próba nagłośnienia mikrofonem staje się uporczywa - mogą pojawić się problemy ze sprzęganiem, a gitarzysta ma ograniczone pole manewru. Można w takiej sytuacji zastosować pick-up ale mimo wszystko ogromnym ułatwieniem w takiej sytuacji jest gitara elektroakustyczna. Od gitary akustycznej różni się jedynie wbudowaną elektroniką, dzięki której możemy podłączyć ją do wzmacniacza i grać dla sali pełnej osób, nie martwiąc się o zagłuszenie przez resztę zespołu.
W ofercie naszego muzycznego sklepu internetowego znajdziecie gitary na każdą kieszeń od najlepszych producentów tj.: CORT, DOWINA, EPIPHONE, FLYCAT, FURCH, IBANEZ, KEPMA, LAG, MIARRIS, MORRISON, RANDON, RICHWOOD, SAMICK, TAKAMINE, VGS, VINTAGE, WESTROAD.
Zachęcamy także do sprawdzenia oferty niezbędnych akcesoriów gitarowych, np.: strun, tunerów, kostek, pasków czy kapodastrów ale i działów z pokrowcami, statywami lub w tym przypadku niezbędnymi przewodami i wzmacniaczami gitarowymi.
Każda gitara w naszym sklepie jest nowa, sprawdzana przed wysyłką do klienta przez naszych pracowników i pakowana w dodatkowy karton 3-warstwowy.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 66 elementów

Menu