Roxtone RX3F-BS wtyk XLR żeński posrebrzany

RX3F-BS

Nowy produkt

7,50 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Brand: ROXTONE

 
Opis

roxtone_logo.jpg

ROXTONE Wtyk typu XLR RX3F-BS

  • Niezawodna transmisja - 3-pinowe, zaciskane złącza wtyku zostały pokryte srebrem aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Charakteryzuje je solidna konstrukcja z powłoką ze stopu cynku, znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne w szerokim zakresie temperatur.
  • Kompatybilność - Wysokiej jakości złącze XLR jest przystosowane do montażu na przewodzie. Złącze przeznaczone do stałych i mobilnych instalacji audio, oświetleniowych i przemysłowych. Złącza są kompatybilne z kolorowymi pierścieniami, umożliwiającymi identyfikację kabla.
  • Wysoka jakość - Złącza wtyku zostały pokryte srebrem aby zniwelować straty powstające na połączeniu gniazdo - wtyk. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i dokładny odlew wtyków. Mocny i wytrzymały korpus złącza zapewniający długą i bezawaryjną eksploatację.
  • Profesjonalny - Poręczna i wytrzymała obudowa wtyku została wykonana z niklowanego metalu, dzięki temu wtyk jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, trwały oraz solidny. Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.
  • Wytrzymałość - Wysokiej jakości materiały izolujące oraz wytrzymałe styki. Konstrukcja wtyku z systemem zaciskowego montażu sprawia, że jest on pewnie osadzony, nie przemieszcza się i nie przesuwa. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.

Specyfikacja:

Wtyk typu XLR RX3F-BS

Rodzaj: 3 piny żeński

Ergonomiczna, wytrzymała konstrukcja z powłoką ze stopu cynku.

Możliwość znakowania kolorowym pierścieniem.

Wymiary złącza :

Długość : 70,5 mm

Średnica : 20,4 mm

Maksymalna średnica kabla do 7 mm

Piny połączeniowe: Posrebrzane

Kolor : czarny

 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu