Najczęściej kupowane

ADMIRA 

Admira jest hiszpańską firmą, założoną przez Enrique Kellera Fritscha w 1944r.
W roku 1962 firma postanowiła skupić się w szczególności na produkcji hiszpańskich gitar ale nie zrezygnowała z innych produktów muzycznych. Dziś zajmuje czołowe miejsce wśród hiszpańskich firm zajmujących się produkcją instrumentów muzycznych, a od 1986r. zaopatruje ogromną część rynków europejskich, amerykańskich oraz azjatyckich. Osiągnięcie tego celu oczywiście nie było łatwe, a produkcja, w szczególności gitar klasycznych tej jakości, nie ułatwiała sytuacji dając bardzo ograniczoną możliwość automatyzacji procesu przemysłowego.Tak więc, chociaż firma Enrique Keller'a, opracowała własną technologię, to ponad 100 osób, które tworzą jej obecny personel,  uczestniczy w wybitnie rzemieślniczej pracy.
Jednak to, co w zasadzie można uznać za przeszkodę dla firmy, odegrało fundamentalną rolę w wielkiej akceptacji jej produktów na wysoce konkurencyjnych rynkach z Europy Zachodniej. W stałej konkurencji z producentami koreańskimi i chińskimi Enrique Keller, S.A. udało się narzucić swoje produkty dzięki swojej jakości i gwarancji.
Doskonała lokalizacja Enrique Keller, SA, w Zarautz (Guipúzcoa), "o krok" od reszty Europy i głównych szlaków handlowych z zamorskimi, czyni tę firmę małą firmą o ważnej wadze specyficznej w dziedzinie eksportu.
Enrique Keller S.A. zużywa bardzo mało hiszpańskiego surowca, ponieważ tylko struny i niektóre lakiery używane w gitarach są narodowe.Drewno pochodzi z Niemiec, Afryki, Indii i Kanady, chociaż Enrique Keller, SA, zdobył zasłużone uznanie dzięki technologii opracowanej do obróbki różnych rodzajów drewna używanych w różnych gitarach.
Hiszpańska gitara klasyczna ma zapewnioną przyszłość dzięki codziennej pracy setki mężczyzn i kobiet, którzy pracują w Hiszpanii z myślą o Europie. Nic dziwnego, że Enrique Keller Fritsch przyjechał z Niemiec, aby założyć swoją firmę w Hiszpanii.

W internetowym sklepie muzycznym Queen2 posiadamy gitary klasyczne Admira w takich modelach jak Rosario, Diana czy Paloma.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszej oferty innych producentów gitar oraz szerokiego asortymentu z niezbędnymi akcesoriami.  Serdecznie zapraszamy!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Menu