Katalog

Włączone filtry:
Stan:

Najczęściej kupowane

Gitary elektroklasyczne 

Gitara klasyczna to najpopularniejszy instrument na świecie. Codziennie sięgają po niego tysiące początkujących oraz doświadczonych muzyków. Przyjemnie wprowadza w świat muzyki dzięki małym kształtom, szerokim wyborem rozmiarów oraz miękkimi, nylonowymi strunami, dzięki którym opuszki  palców mniej cierpią. Jednak nie jest ona przeznaczona tylko dla dzieci. Wielu doświadczonym muzykom klasyczna gra na gitarze jest bliższa sercu niż mniej skomplikowana gra akordami. Jednak nie musisz być maestrem tej sztuki aby chcieć podzielić się swoimi umiejętnościami i muzyką z większym gronem słuchaczy. Należy zadbać tylko o dobre nagłośnienie, co dla jednego może okazać się problematyczne. Często próba nagłośnienia mikrofonem staje się uporczywa - mogą pojawić się problemy ze sprzęganiem, a gitarzysta ma ograniczone pole manewru. Na ratunek przychodzą gitary elektroklasyczne. Od zwykłej gitary klasycznej różni się wbudowaną elektroniką, która pozwala na podłączenie owej gitary do wzmacniacza. Wystarczy gitara, przewód oraz piecyk i już możesz oczarować pełną salę ciepłymi, klasycznymi dźwiękami gitary.


W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy firmy takie jak DOWINA i WASHBURN czyli gitary na każdą kieszeń.
Zachęcamy także do sprawdzenia oferty niezbędnych akcesoriów gitarowych, np.: strun, tunerów, kostek, pasków czy kapodastrów ale i działów z pokrowcami, statywami lub w tym przypadku niezbędnymi przewodami i wzmacniaczami gitarowymi.
Każda gitara w naszym sklepie jest nowa, sprawdzana przed wysyłką do klienta przez naszych pracowników i pakowana w dodatkowy karton 3-warstwowy.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Menu