Najczęściej kupowane

EPIPHONE 

Epiphone to jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych amerykańskich producentów instrumentów. Od 1873 roku Epiphone produkuje instrumenty dla każdego stylu muzyki popularnej, a w 2023 będzie obchodzić 150 rocznicę istnienia.
Historia nieprawdopodobnego awansu Epiphone z małego rodzinnego warsztatu naprawczego do światowego lidera w produkcji wysokiej jakości instrumentów może z łatwością zostać przekształcona w wielką amerykańską powieść. Ale ta historia jest prawdziwa. To historia zarówno ciężko wypracowanego rzemiosła przekazywanego z ojca na syna, jak i nieustannego amerykańskiego dążenia do innowacji.
W latach 90. linia Epiphone oferowała 43 różne modele w różnych stylach i budżetach. Prezes firmy przystąpił do przedstawienia Epiphone światu jako innowacyjnego producenta gitar.Międzynarodowy popyt na Epiphones był tak wysoki, że firma otworzyła nową fabrykę w Chinach w 2004 roku.
Różnorodność muzyków, którzy przemierzają historię Epiphone jest niezwykła. Wielcy jazzowi, tacy jak George Van Eps, pionierzy country, tacy jak Hank Garland, bluesman John Lee Hooker , codziennie używali instrumentów Epiphone w ogólnokrajowych audycjach. W historii Epiphone są też nieprawdopodobni bohaterowie i majsterkowicze, jak pionier gitary Les Paul, który nocami pracował w fabryce Epiphone w Nowym Jorku, aby stworzyć „The Log”, swoją pierwotną wersję tego, co ostatecznie nazwano „Les Paul”. " Niezwykły basista The Beatles, Paul McCartney, wybrał Epiphone Casino jako swoją pierwszą amerykańską gitarę, a John Lennon i George Harrison szybko podążyli za nim.
Dziś Epiphone ma coś dla każdego gracza w każdym gatunku. Pracujący muzycy cenią Epiphone za przystępne cenowo wersje fabrycznych ulubionych modeli. Jakość Epiphone dorównuje jakości każdego producenta gitar na świecie, podczas gdy fani rock'n'rolla zachwycają się modelami firmowymi.
Gitary Epiphone sprzedawane są na całym świecie. W muzycznym sklepie internetowym Queen2 znajduje się wiele modeli gitar elektrycznych, elektroakustycznych, akustycznych czy basowych. Les Paul czy Toby Delux to gitary, których jakość poznał cały świat. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz zapoznania się z asortymentem reszty producentów w naszym sklepie muzycznym oraz ogromnym wyborem niezbędnych akcesoriów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 24 elementów

Menu