JEREMI KAPODASTER AU10 DO GITARY AKUST/ELEK SREBRNY

AU10 srebrny

Nowy produkt

8,50 zł

- +

Brand: JEREMI

 
Opis

JEREMI KAPODASTER AU10 DO GITARY AKUSTYCZNEJ I ELEKTRYCZNEJ

  • Uniwersalny - Spełni wszystkie potrzeby, bez względu na kształt gryfu Twojej gitary. Elegancki, zwięzły i zakrzywiony kształt, dobrze pasuje do gitary akustycznej i elektrycznej. Zbudowany z lekkiego aluminium wysokiej jakości.
  • Dobrze zaprojektowana gumowa podkładka - Dzięki gumowej podkładce, kapodaster nie ślizga się. Odpowiednio zaprojektowana a następnie testowana w wielu próbach gumowa podkładka może zapewnić nie tylko, że gitara i struny nie zostaną uszkodzone, ale także pozwoli uzyskać odpowiedni dźwięk.
  • Zrównoważona siła docisku - W oparciu o doskonałą technologię zaprojektowano kapodaster ze sprężynowym naciągiem, który równomiernie wywiera nacisk na każdą strunę, zapewniając, że pozostanie ona dociśnięta wystarczająco mocno do podstrunnicy i nie będzie brzęczeć. Specjalna sprężyna stalowa o stabilnej sile umożliwia szybką zmianę między progami. Pozwala szybko i łatwo zwalniać i zmieniać położenie ręki. Znakomita konstrukcja mechanizmu, dzięki której można go używać jedną ręką i łatwo przełożyć na inne progi.
  • Brak zarysowań - Dobra jakościowo podkładka silikonowa ochroni Twój instrument przed uszkodzeniem. Stalowa sprężyna wywiera wystarczający nacisk na instrument. Dzięki wysokiej jakości poduszki silikonowej struny są mocno dociśnięte do progów.
  • Wysoka jakość - Pozostaje w zgodzie z doskonałą intonacją we wszystkich progach. Wysokiej jakości sprężynowy mechanizm otwierania i zamykania kapodastra zapewnia wytrzymałość i odporność na zmęczenie materiału.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu