KERA AUDIO M22 NIEBIESKIE MARAKASY

M22 NIEBIESKI

Nowy produkt

6,00 zł

- +

Brand: KERA

 
Opis

KERA AUDIO M22 NIEBIESKIE MARAKAS

Zastosowanie: Marakasy mogą być wykorzystywane przez zespoły grające muzykę latynoamerykańską, jazzową, taneczną, artystyczną, podczas różnego rodzaju obrzędów religijnych a także przez dzieci do zabaw grupowych i indywidualnych. Wyraziste kolory marakasów nawiązują do żywej kolorystyki regionu Ameryki Południowej i Środkowej, z których się wywodzą.

    Łatwe w graniu: Marakasy wykorzystuje się w zabawach muzycznych, podczas których rozwija się poczucie rytmu i koordynacja ruchu. Piasek w środku wydaje dźwięk przy potrząśnięciu. Marakasy pozwalają rozwijać uzdolnienia artystyczne i realizować się podczas występów i gry na nich. Mogą być pomocne w trenowaniu rytmu. Granie polega na  potrząsaniu, robieniu ruchów w powietrzu, wykonując ruchy kołowe.

    Doskonałe dźwięki: Marakasy są idealnym uzupełnieniem muzyki tworzonej przez solistę, mogą również urozmaicić grę perkusisty. Marakasy polecane są tam, gdzie liczy się ciekawe brzmienie i sprawiają, że muzyka będzie bardziej interesująca. Piasek podczas potrząsania instrumentu wydaje charakterystyczny szeleszczący dźwięk tworzący specyficzny magiczny nastrój.

    Wysoka jakość: Kolorowy marakas, wykony z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, wypełniony drobnym piaskiem, który wydaje charakterystyczny dźwięk podczas potrząsania. Niewielkie rozmiary instrumentu pozwalają przechowywać marakas w kieszonce pokrowca, torbie.

Specyfikacja:

  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Długość [cm]: 13
  • Średnica [cm]: 4
  • Waga netto [kg]: 0.028
  • Kolor: Niebieski

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu