ROXTONE RS4MD-S GNIAZDO GŁOŚNIKOWE DO OBUDOWY 4 P

RS4MD-S

Nowy produkt

4,70 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Brand: ROXTONE

 
Opis

roxtone_logo.jpg

 

ROXTONE Gniazdo panelowe typu speakon 4 pin - żeńskie

Roxtone jest jedną z wiodących marek na rynku okablowania i akcesoriów muzycznych. Marka od ponad 10 lat koncentruje się na produkcji, sprzedaży i ciągłym udoskonalaniu swoich produktów. Dzięki produkcji według najwyższych europejskich standardów, z najwyższej jakości materiałów marka Roxtone gwarantuje satysfakcję z użytkowania.

  • Niezawodna transmisja - 4-pinowe gniazdo głośnikowe tablicowe panelowe wykonane aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Charakteryzuje je solidna konstrukcja, znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne w szerokim zakresie temperatur. 30 A wartości skutecznej dla działania głośników i wzmacniaczy dużej mocy.
  • Wysoka jakość - Wysokiej jakości gniazdo głośnikowe przystosowane do montażu na panelu. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i dokładny odlew wtyków. Mocny i wytrzymały korpus gniazda zapewniający długą i bezawaryjną eksploatację.
  • Profesjonalny - Poręczna i wytrzymała obudowa gniazda została wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki temu wtyk jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, trwały oraz solidny. Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.
  • Wytrzymałość - Wysokiej jakości materiały izolujące oraz wytrzymałe styki. Konstrukcja gniazda z systemem zaciskowego montażu sprawia, że jest on pewnie osadzony, nie przemieszcza się i nie przesuwa. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.

Specyfikacja:

Gniazdo głośnikowe RS4MD-S

Gniazdo panelowe typu speakon 4 pin - żeńskie

Wymiary złącza :

Wysokość : 31 mm

Szerokość : 26 mm

Rozstaw otworów montażowych w pionie : 24 mm

Rozstaw otworów montażowych w poziomie : 19 mm

Głębokość : 33,7 mm

30 A wartości skutecznej dla działania głośników i wzmacniaczy dużej mocy

Piny połączeniowe: Posrebrzane

Kolor : czarny

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu